Dvosoban Stan, Duplex, Savska BW, Useljiv Odmah
- Tip nekretnine Stan
- Kvadratura 50 m2
- Broj soba 2.0
Odličan stan* duplex , dvosoban, nalazi se u mirnoj ulici u blizini Savskog trga i Belgrade-waterfront-a na 1. spratu u ulici dr Aleksandra Kostica.
Veličina stana je 50m², sastoji se od velike dnevne sobe i kuhinje sa trpezarijom, kupatila i odvojene spavaće sobe sa velikim garderoberom. Stan Poseduje sve od bele tehnike,(frizider-zamrzivac, aspirator, ves masina...) grejanje je centralno, postoji 1 klima uredjaj, interfon, i ostalo... Mali mesečni troškovi.
Stan je potpuno opremljen stvarima za normalan život, peškiri, usisivač, pegla i ostale sitnice. U stanu je instaliran internet odlične brzine
Ovaj prelep i sunčan stan je smešten na dobroj i mirnoj lokaciji, u srednjem delu ulice . Postoje više Linija do Trga Republike. Izdaje se na duži ili kraći vremenski period.
Stan je slobodan i useljiv Odmah. postoji mogućnost da se pogleda svakog dana uz prethodni dogovor oko termina.
Agencijska provizija je 50% od prve mesečne zakupnine* Za vise informacija mozete nas kontaktirati na broj telefona - +381692918288viber/whatsapp/telegram.
Lokacija Palata Pravde Opština Savski Venac
Keš krediti
Fotografije